Siparişim ne zaman kargoya verilir?
Siparişleriniz 48 saat içinde hazırlanarak MNG kargoya teslim edilmektedir. Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik/gecikme olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. 3 iş gününde kargonuz adresinize ulaşacaktır.* (MNG Kargo şehir merkezi tahmini teslimat süresi).

Siparişlerimin  durumunu nereden takip edebilirim?
Üye girişi gerçekleştirdikten sonra, "Siparişlerim" sayfasından tüm siparişlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Sipariş teslimat adresimi değiştirmek istiyorum, nasıl yapabilirim?
"Sipariş adresinizi "Hesabım" sayfasında bulunan "Adreslerim" bölümünden değiştirebilir ya da satın alma işlemi sırasında "Yeni Adres Tanımlamak İstiyorum" butonunu işaretleyerek yeni adresinizi tanımlayabilirsiniz. Bu adres o andan sonraki siparişinizde teslimat adresi olarak kabul edilecektir. Siparişiniz onaylandıktan ve alışveriş sonlandıktan sonra, sipariş adresi değiştirilemez.

Türkiye Dışından Sipariş vermek için ne yapmalıyım?
www.kayra.com.tr tüm dünyaya sevkiyat yapmaktadır. Satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize attıktan sonra, adres bilgilerinizi girerek ödeyeceğiniz tutarı ve kargo bedelini görebilirsiniz. Kredi kartı ya da Western Union ile ödeme yapabilirsiniz! Yurtdışından iade ve değişim kabul edilmemektedir. Bu sebeple siparişinizi vermeden önce, beden tablosunu incelemenizi öneririz. Ülke gümrüklerinde oluşabilecek vergi ve masraflardan alıcı sorumludur, Kayra.com.tr bu masraflara herhangi bir müdehalede bulunamaz. 

Not:www.kayra.com.tr online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa farklı tüketicilerin aynı anda aynı ürünü alması söz konusudur. Bu durumda; ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (Otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihler arasında tüketiciye tedarik edilemezse yaptığı ödeme kendisine iade edilir.